Кошик
138 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів. Закази та повідомлення для компанії, приправлені 24.04.22, будуть оброблені 25.08.22.

Металлопрокат и Стройматериалы
+380 (96) 507-75-63
+380 (66) 999-13-01

Опори ліній електропередач (леп)

Опори ліній електропередач ЗБВ (ЛЕП)

Опора залізобетонна або стовп ліній електропередач — конструкція для утримання проводів повітряної лінії електропередачі на певній відстані від землі. Опора ЛЕП використовується для будівництва ліній електропередач напругою 35 кВ і вище при температурі зовнішнього повітря до — 65 °C і є одним з головних елементів ЛЕП, що відповідають за кріплення електричних проводів на певній відстані.

Опори або залізобетонні опори ЛЕП виконують з центрифугированного бетону. Стійки збв зумовлені для опор проміжного та анкерно-кутового типу для підвіски від двох до дев'яти проводів ВЛ і до чотирьох проводів проводового мовлення ПВ в I-V вітрових районах. ЗБВ опори ЛЕП СВ 9,5-2 призначені для проміжних стовпів нормального габариту ліній електропередач напругою 0,38 кВ, а також їх використовують як стовпи вуличного освітлення і опори ліній зв'язку. Опори СВ 10,5 і СВ 10,5-3,5 призначені для анкерно-кутових і двох-ланцюгових опор ЛЕП напругою 10 кВ. В якості фундаменту використовувати трубобетонные палі залізобетонні, їх вбивають або вдавлюють в землю, і це дозволяє уникнути шуму при встановленні опор стовпів освітлення.

Гідністю опор залізобетонних або стовпів освітлення, зв'язку є їх витривалість відносно корозії і впливу хімічних реагентів, що знаходяться в повітрі. Термін служби залізобетонних стовпів ЛЕП доходить до 50 років і більше.

Доставка:

Здійснюємо доставку (у т. ч. Стовп ліній електропередач) продукції у всі регіони України, доставка здійснюється вантажними транспортними компаніями. Час доставки: 1-2 дні.

Чому вигідно працювати з нами:

  • - Здійснюємо порізку металу
  • - Консультації досвідчених менеджерів за властивостями і застосування матеріалів
  • - Виконуємо всі домовленості точно в строк і в повному обсязі
  • - Доступна ціна  на стовп ліній електропередач

Графік роботи:

Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 08:00 до 17:30 без перерв. Заявки, залишені у вихідні обробляються в понеділок позачергово.

У нас Ви завжди можете купити опори ліній електропередач за низькими цінами.

Стовп ліній електропередач - від виробника!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner