Кошик
138 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів. Закази та повідомлення для компанії, приправлені 24.04.22, будуть оброблені 25.08.22.

Металлопрокат и Стройматериалы
+380 (96) 507-75-63
+380 (66) 999-13-01

Фанера

Фанера

Фанера - один з найпоширеніших матеріалів для будівництва. Для того, щоб отримати фанеру, склеюються спеціальні матеріали - так званий, шпон. ТОВ "АВ Трейдінг Груп" пропонує широкий асортимент фанери за оптовими цінами.

Вологостійка фанера ФК широко використовується в меблевому виробництві корпусних і офісних меблів. У будівництві ця фанера застосовується в основному для обробки, також вона незамінна при каркасному будівництві. Така фанера часто використовується будівельниками для перекриття та укладання підлог при зведенні малоповерхових об'єктів. В пакувальному виробництві фанера ФК застосовується для виготовлення ящиків, коробок і перегородок. Крім того, продажу вологостійкої фанери ФК орієнтовані на рекламний бізнес, машинобудування, виробництво музичних інструментів і багато інших галузі.

Фанера ФКМ представляє собою багатошаровий будівельний матеріал, в клейовий склад якого додана меламінова смола.

Фанера повышенной влагостойкости. Данный вид фанеры можно использовать не только внутри, но и снаружи помещения. Применяется в декоративных целях, во всех видах строительных работ, для обшивки помещений, транспортных средств, в моделировании, в производстве корпусной мебели (в том числе и детской), для конструкций, где требуется высокая прочность и влагостойкость, для детских игровых комплексов. Подходит для шпонировки, покраски, морения, лакирования, обработки фрезером. Фанеру, яка використовується зовні приміщення і потрапляє під впливу атмосферних опадів, рекомендовано покривати водостійким лаком або фарбою.

Бакелітова фанера (бакелізована фанера) представляє з себе високоякісний матеріал, а саме березовий шпон просочений і проклеєний бакелітовим лаком, який отримують спеціальним хімічним шляхом. Бакелітова (бакелізована фанера) виготовляється шляхом просочення шпону лаком в середовищі високої температури і під високим тиском.

Доставка:

Осуществляем доставку фанеры и другой продукции во все регионы Украины, доставка производится грузовыми транспортными компаниями. Время доставка: 1-2 дня.

Почему выгодно работать с нами:

  • - Осуществляем порезку металла
  • - Консультации опытных менеджеров по свойствам и применению материалов
  • - Исполняем все договоренности точно в срок и в полном объеме
  • - Доступная цена на фанеру

График работы:

Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 08:00 до 17:30 без перерв. Заявки, залишені у вихідні обробляються в понеділок позачергово.

У нас Ви завжди можете купити фанеру за низькими цінами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner